dowolna

Mieszkania z prawem własności Wałcz - Lista ofert

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

270 000 zł47,95 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie 47,95 m z loggią 3 piętro | blisko jeziora Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł53,50 m² 4 560,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko U nas W apartament nieruchomosci opiekun oferty: michał Wojtysiak   Wałcz, ul Wojska Polskiego , stare osiedle wojskowe zagospodarowane, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wałcz,zachodniopomorskie

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Kościuszki w Wałczu. To ciekawa propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

490 000 zł54,35 m² 9 015,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską. Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

490 000 zł55,45 m² 8 836,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Centrum,Wałcz

159 000 zł32 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowa kawalerka w Wałczu, z przynależną działką mającą dostęp do jeziora Zamkowego! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Centrum,Wałcz

169 000 zł31 m² 5 377,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem 31,43 m | parter | niskie koszty utrzymania Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji w dobrej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałcz

Centrum,Wałcz

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wałcz - mieszkanie 3-pokojowe Z ogródkiem I garażem Mieszkanie bezczynszowe Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75 m2 na parterze w budynku w zabudowie bliźniaczej Trzy oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zatorze,Wałcz

259 000 zł49 m² 5 317,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,71 m , położone w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co czyni go wygodnym w codziennym użytkowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Zatorze,Wałcz

299 500 zł48 m² 6 248,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Wyposażone, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie - Wałcz, wojska Polskiego. Mieszkanie po remoncie dostosowującym przestrzeń do nowoczesnych standardów wykończenia. Wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Centrum,Wałcz

206 000 zł39 m² 5 243,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne 2 pokoje 39,29 m | 2 piętro | zadbane, gotowe do zamieszkania! Szukasz przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które nie wymaga dużych nakładów? Ta oferta zdecydowanie zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Centrum,Wałcz

291 000 zł46 m² 6 285,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 46,30 m , położone w Wałczu, przy ulicy Wojska Polskiego. Układ pomieszczeń: 2 duże, ustawne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Wałcz,zachodniopomorskie

220 000 zł47 m² 4 691,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,89 m , zlokalizowane w Wałczu przy ul. Chełmińskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku mieszkalnym i posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zatorze,Wałcz

360 000 zł69 m² 5 234,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 68,78 m , położony w samym centrum Wałcza, przy ul. Wojska Polskiego. Usytuowany na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Wałcz,zachodniopomorskie

160 000 zł32 m² 4 982,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,11 m , zlokalizowane w Wałczu przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku mieszkalnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Wałcz

315 000 zł48 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane w Wałczu przy ul. Kościuszki. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku i posiada balkon, który stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Wałcz

249 000 zł69 m² 3 613,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,9 m , zlokalizowane w Wałczu przy ul. 1 maja. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w kamienicy, co zapewnia wygodny dostęp oraz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

230 000 zł39 m² 5 846,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wałcz, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 39,34 m , położone w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Centrum,Wałcz

265 000 zł53 m² 4 962,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w Wałczu przy ulicy Kolejowej. Lokal o powierzchni 53.40m2 składa się z dwóch pokoi, łazienki, korytarza oraz jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

285 000 zł44 m² 6 468,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,06 m , położone w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze i posiada balkon. Mieszkanie jest utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Centrum,Wałcz

169 000 zł45 m² 3 762,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,92 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Centrum,Wałcz

199 000 zł81 m² 2 450,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze kamienicy przy ul. Okulickiego 30 w centrum Wałcza. Cena 2697 zł/m wyjątkowa okazja na rynku Wałcza Opis nieruchomości: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałcz,zachodniopomorskie

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Zatorze,Wałcz

319 000 zł48 m² 6 655,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyposażone, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie - Wałcz, wojska Polskiego. Mieszkanie po remoncie dostosowującym przestrzeń do nowoczesnych standardów wykończenia. Wymienione instalacje, zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Zatorze,Wałcz

223 000 zł54 m² 4 115,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na Sprzedaż! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Wałczu! Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,18 m 2 położone na IV piętrze w zadbanym czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Centrum,Wałcz

185 000 zł57 m² 3 223 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w Wałczu w bardzo dobrej cenie ul. gen. Okulickiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dolne Miasto

Dolne Miasto,Wałcz

215 000 zł47 m² 4 576,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wałcz, osiedle Dolne Miasto Powierzchnia: 46,98 m Piętro: 3 Cena: 215 000 zł Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Dolne Miasto,Wałcz

259 000 zł42 m² 6 115,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35 m , położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Dolne Miasto w Wałczu. To oferta dla osób poszukujących wygodnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Centrum,Wałcz

277 000 zł46 m² 6 707,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,22 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Poniatowskiego w Wałczu. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińszczaków

Wałcz,zachodniopomorskie

339 000 zł44 m² 7 762,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! świetna lokalizacja! Przytulne mieszkanie Z balkonem! parking na zamkniętym terenie - Brama na pilota. Bezpieczny, nowoczesny system ogrzewania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Centrum,Wałcz

335 000 zł63 m² 5 309,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i częściowym widokiem na jezioro Wałcz Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

540 000 zł60 m² 9 043,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie o powierzchni 59,71 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

219 000 zł48 m² 4 526,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48,38 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu. Świetna oferta zarówno dla osób planujących zakup pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego

Centrum,Wałcz

669 000 zł74 m² 9 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze przy Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Wałcz

319 000 zł47 m² 6 784,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w Wałczu przy ulicy Kościuszki. Lokal o powierzchni 47.02m2 składa się z trzech pokoi, łazienki, korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Centrum,Wałcz

358 000 zł86 m² 4 144,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Wygodne mieszkanie 3 pokojowe z dużą piwnicą w Wałczu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

250 000 zł79 m² 3 164,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam do sprzedania nieruchomość w przyziemiu szeregowca na os. Piastowskim. Mieszkanie ma 3 pokoje oraz garaż w bryle. Mieszkanie daje dużo możliwości aranżacji pod siebie. Może służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Centrum,Wałcz

152 500 zł40 m² 3 830,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,81 m , położonego na parterze kamienicy przy ul. Robotniczej w spokojnej części Wałcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego

Centrum,Wałcz

299 000 zł91 m² 3 283,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wałcz jest miejscowością, która oferuje swoim mieszkańcom wiele atrakcji oraz możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Położenie wśród jezior i lasów sprzyja odpoczynkowi na łonie.