dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Wałcz - Oferty sprzedaży i najmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

539 000 zł75,11 m² 7 176,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 75,1 m z ogródkiem i garażem - centrum Wałcza, parter w klimatycznej kamienicy! Na sprzedaż niepowtarzalne, gustownie urządzone mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,21 m² 4 730,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,21 m , położone w atrakcyjnej części Wałcza przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

375 000 zł49,57 m² 7 565,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim, ogrzewanie podłogowe miejskie,na przeciwko kompleks handlowy aura,duży balkon strona południowo zachodnią.Miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł33,20 m² 13 012,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament W wieży nad jeziorem wyjątkowy apartament Z balkonem | parking | komórka | blisko centrum wieża prestiżowa inwestycja w centrum Wałcza jezioro widok jak z 6. piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

490 000 zł54,35 m² 9 015,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską. Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł50,94 m² 4 613,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Przestronność jaką zapewnia duży pokój daje możliwość własnej aranżacji, a nawet wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł101,72 m² 3 725,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy jeziorze, ul. Marii Konopnickiej w miejscowości Wałcz. To jedno z najbardziej zielonych miast w regionie, często nazywane miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe z kominkiem w malowniczym miescie Walcz. Inwestycja w mieszkanie przy Alejach Zdobywców Wału Pomorskiego to doskonały wybór zarówno dla rodzin, par, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

490 000 zł51,77 m² 9 464,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł53,50 m² 4 560,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko U nas W apartament nieruchomosci opiekun oferty: michał Wojtysiak   Wałcz, ul Wojska Polskiego , stare osiedle wojskowe zagospodarowane, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,60 m² 6 041,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z pięknym ogrodem i dostępem do rzeczki. Kameralna uliczka, cisza i spokój w sercu miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Bartosz tel.   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

174 000 zł39,45 m² 4 410,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe | 39,45 m | Wałcz - Śródmieście. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m położone w samym centrum Wałcza - w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł128 m² 3 664,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie z potencjałem w miejscowości Wałcz. To malownicze miasto położone w północno-zachodniej Polsce, znane z pięknych jezior, zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,68 m² 5 035,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od razu wpadają w oko i są takie, które dają coś więcej możliwość stworzenia własnego miejsca od podstaw. Ta oferta nieruchomości znajdująca się w Wałczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

490 000 zł54,10 m² 9 057,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,54 m² 7 928,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w sercu Wałcza, idealne do życia i inwestycji. Lokalizacja, która naprawdę ma znaczenie. Mieszkanie znajduje się w Wałczu, przy ul. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł108,39 m² 3 630,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym historia spotyka się z Twoją wizją. Mieszkanie, które nie jest tylko przestrzenią do życia ale opowieścią, którą możesz napisać od nowa. Przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł119,29 m² 3 763,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 119,29 m (w tym piwnica 17,4 m ), położone na pierwszym piętrze wyjątkowej, dwupiętrowej kamienicy w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł102,08 m² 5 192,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wałcz to miasto, które łączy spokój natury z wygodą życia codziennego. Otoczone jeziorami i lasami, daje możliwość aktywnego wypoczynku, spacerów i oddechu od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł48,70 m² 4 004,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w mieście powiatowym Wałcz. To malownicze miasto w województwie zachodniopomorskim, które przyciąga inwestorów swoim dynamicznym rozwojem oraz położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z ogródkiem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

420 000 zł73,57 m² 5 708,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - gotowe do wprowadzenia - możliwość rozbudowy - Wałcz, al. Piłsudskiego Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Szukasz nieruchomości, która daje coś.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Wałcz

264 000 zł45 m² 5 838,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Na sprzedaż idealne, wygodne mieszkanie w Wałczu przy al. Tysiąclecia! Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińszczaków

Wałcz,zachodniopomorskie

339 000 zł44 m² 7 762,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! świetna lokalizacja! Przytulne mieszkanie Z balkonem! parking na zamkniętym terenie - Brama na pilota. Bezpieczny, nowoczesny system ogrzewania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Wałcz,zachodniopomorskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jasne, ciepłe i ciche. Stan do odświeżenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorską. Super lokalizacja w mieście, bardzo dużo zieleni, ul. Królowej Jadwigi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Centrum,Wałcz

190 000 zł32 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję lub dla singla/pary. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wałczu, przy ulicy Kościuszki w bloku czteropiętrowym na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

250 000 zł79 m² 3 164,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam do sprzedania nieruchomość w przyziemiu szeregowca na os. Piastowskim. Mieszkanie ma 3 pokoje oraz garaż w bryle. Mieszkanie daje dużo możliwości aranżacji pod siebie. Może służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego

Centrum,Wałcz

299 000 zł91 m² 3 283,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wałcz jest miejscowością, która oferuje swoim mieszkańcom wiele atrakcji oraz możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Położenie wśród jezior i lasów sprzyja odpoczynkowi na łonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałcz,zachodniopomorskie

299 000 zł43 m² 7 002,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu odświeżone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,7 m , położone w centrum Wałcza. To mieszkanie jest idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Centrum,Wałcz

225 000 zł47 m² 4 797,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałcz,zachodniopomorskie

219 000 zł44 m² 4 968,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie w Wałczu! nowa świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Wałcz,zachodniopomorskie

259 000 zł50 m² 5 200,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane w Wałczu przy Al. Tysiąclecia 2b, w bloku 4-piętrowym usytuowane na 3 piętrze. Umeblowane. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 49,8m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

615 000 zł68 m² 9 024,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałcz

Dolne Miasto,Wałcz

399 000 zł58 m² 6 868,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową ? Skorzystaj z bezpłatnych usług naszego eksperta kredytowego. Oferta bezpośrednia, kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałcz

Dolne Miasto,Wałcz

429 000 zł58 m² 7 385,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową ? Skorzystaj z bezpłatnych usług naszego eksperta kredytowego. Oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bankowa

Centrum,Wałcz

270 000 zł91 m² 2 968,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Cena obniżona do 270k dla klientów gotówkowych tylko do końca listopada! Przedmiotem oferty jest duże, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, spiżarnią i łazienką. Przynależą do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałcz

Dolne Miasto,Wałcz

439 000 zł58 m² 7 557,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokojowe mieszkanie na parterze Z ogródkiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Wałcz,zachodniopomorskie

295 000 zł62 m² 4 758,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Wałczu. Nieruchomość położona jest w spokojnej dzielnicy przy ulicy Emilii Plater. Główne atuty: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Wałcz,zachodniopomorskie

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w cichej i spokojnej okolicy w Wałczu. Mieszkanie dwupokojowe, przestronne, dobrze nasłonecznione z obszerną kuchnią ze spiżarką. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zatorze,Wałcz

239 000 zł46 m² 5 173,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie w Wałczu przy ulicy Wojska Polskiego 52a. Mieszkanie położone jest blisko centrum handlowego. Usytuowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolne Miasto

Dolne Miasto,Wałcz

355 000 zł59 m² 5 996,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Ttułem oferty jest przestronne, klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu Dolne Miasto. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 59,20 m2 o następującym układzie pomieszczeń: salon.