Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Wałcz, zachodniopomorskie

  • 360 000 zł
  • 72,43 m²
  • 4 970,32 zł/m²

Zdjęcie

Igor Świerad

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Wałcz, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

360 000 zł

72,43 m²

4 970,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

360 000 zł 72,43 m² 4 970,32 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 360 000 zł (4 970,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 72,43 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,43 m², położone w Wałczu przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku i wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrym doświetleniem wnętrz.

Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania i nie wymaga większych nakładów finansowych. (...)

Agent

Igor Świerad

789 609...

789 609 076

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Igor Świerad

789 609...

789 609 076

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Igor Świerad

Zostaw telefon, oddzwonimy