Mieszkanie

Jadwigi, Centrum, Wałcz, zachodniopomorskie

  • 299 000 zł
  • 63,21 m²
  • 4 730,26 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Ćmiel

Skontaktuj się

Mieszkanie

Jadwigi, Centrum, Wałcz, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

299 000 zł

63,21 m²

4 730,26 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 14 maja 2026

299 000 zł 63,21 m² 4 730,26 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1985
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1985

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (4 730,26 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63,21 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe, drewniane, stare
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1985
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 671 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 42975/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,21 m², położone w atrakcyjnej części Wałcza przy ul. Królowej Jadwigi. Lokal znajduje się na 4 piętrze w bloku mieszkalnym zarządzanym przez Wałecką Spółdzielnię Mieszkaniową.
To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym zarówno dla rodziny, jak i inwestycyjnie pod wynajem. (...)

Agent

Bartosz Ćmiel

602 327...

602 327 360

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.